Vizza - Wredna


Tekst piosenki

1. A kiedy przyjdzie noc i będziesz już ze mną. Chciałbyś żebym była miła. Nie będę na pewno.Znasz mnie w końcu nie od dziś. więc dla mnie to jasne . Wredną byłam nadal jestem i będę na zawsze.

Ref : Chcesz mnie mieć przy sobie, wiesz że tak nie mogę. Ja powtarzam stale: wredną pokochałeś . Tak wymarzyłeś sobie, jeszcze raz ci powiem mój test znów oblałeś, Ty wredną pokochałeś. x2

2. Nie zapomnisz mnie, ja wiem to na pewno. Czaruj jeśli chcesz, mi wszystko jedno. Przecież to nie żaden grzech, dla mnie to jasne. Zanim odejdziesz zniknę,zniknę na zawsze.

Ref : Chcesz mnie mieć przy sobie wiesz że tak nie mogę. Ja powtarzam stale: wredną pokochałeś. Tak wymarzyłeś sobie, jeszcze raz ci powiem mój test znów oblałeś Ty wredną pokochałeś.

(melodia)

Chcesz mnie mieć przy sobie wiesz że tak nie mogę. Ja powtarzam stale: wredną pokochałeś. Tak wymarzyłeś sobie, jeszcze raz ci powiem mój test znów oblałeś Ty wredną pokochałeś. x3


Tłumaczenie

First And when night comes, and you'll already with me. You would like me to was nice. I will not for sure. You know me in the end not from today. So for me it's clear. I'm nasty and I will continue forever.

Ref: You want me to be with you, you know that it can not. I always say: you loved nasty. Yes dreamed myself again I say again, you failed my test, you nasty you loved.

Second Do not forget me, I know it for sure. Charming if you want, I do not care. Surely it is not no sin, for me it's clear. Before you go disappear, disappear forever.

Ref: You want me to be with you so you know I can not. I always say: you loved nasty. Yes dreamed myself again I say you failed my test again, you nasty you loved.

You want me to be with you so you know I can not. I always say: you loved nasty. Yes dreamed myself again I say you failed my test again, you nasty you loved.


Obejrzano 515 razy.
Kategoria: Disco Polo

Artysta: Vizza