Tarnów - Miłość


Tekst piosenki

*1)Myśl przez głowy przeszła, że czekają mnie głowy zawroty, intuicja podpowiada, że wpakuje się w kłopoty.'98 rok otworzył dla mnie wrota przeznaczenie.Wyznam teraz,że to miłość od pierwszego spojrzenia. Ciepły deszcz roztopił lody,gdy usiadłam na schodach, wiersz Twój płynął, jak parsęta i zaczęłam Cię kochać. Tak musiało być-dziś rozumiem wszytsko, kiedy leżysz obok mnie, i jesteś tak blisko...
Ref:Chcę poruszyć Cię,chcę Ciebie dotknąć, pocałować, chcę Cie mieć na zawsze, chcę sie Tobą opiekować, chcę byś wciaż na mnie polegał,chcę być Twoim przyjacielem, chcę byś kochał mnie do końca, czy wymagam za wiele...?

*2)Blask obraczek i poranny poranny promyk słońca w naszym domu, Twój głos, który powtarza,że nie oddasz mnie nikomu, powoduje, ze gotowa jestem na ciąg wydarzeń tych dobrych i tych złych, jakie przyszłość pokaże, najważniejsze pozostaną w duszy, inne czas zamarze, a te które pozostaną będą dla nas kalendarzem, i będziemy wracać zawsze, nawet gdy będziemy starzy, ze złami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy... :)Obejrzano 6286 razy.
Kategoria: Hip Hop

Artysta: Tarnów