Stok - Chcę Cię


Tekst piosenki

1.Myśl przez głowę przeszła, że czekają mnie głowy zawroty
intuicja podpowida, że wpakuje się w kłopoty
98' rok otworzył dla mnie wrota przeznaczenia
wyznam teraz, że to miłość od pierwszego spojrzenia
ciepły deszcz roztopił lody, gdy usiadłam na schodach
wiersz twój płynął jak par sekta i zaczęłam cie kochac
tak musiało być, dziś rozumiem wszystko kiedy marzysz obok mnie i jesteś tak blisko,

ref; chce poruszyć cie, chce ciebie dotknąć, pocałować, chce cie miec na zawsze, chce sie tobą opiekowac, chce bys wciąż na mnie polegał, chce być twoim przyjacielem, chce byś kochał mnie do końca czy wymagam za wiele???

2.Blask obrączek i poranny promyk słońca w naszym domu
twój głos który powtarza, że nie oddasz mnie nikomu powoduje, że gotowa jestem na ciąg wydarzeń, tych dobrych i tych złych jakie przyszłość pokaże
najważniejsze pozostaną w duszy inne czas zamarze a te które pozostaną będą dla nas kalendarzem i będziemy wracać zawsze nawet gdy będziemy starzy ze łzami w oczach ale i z uśmiechem na twarzy

ref; chce poruszyć cie, chce ciebie dotknąć, pocałować, chce cie miec na zawsze, chce sie tobą opiekowac, chce bys wciąż na mnie polegał, chce być twoim przyjacielem, chce byś kochał mnie do końca czy wymagam za wiele???


Tłumaczenie

1.The thought passed through my head that await me vertigo
podpowida intuition that will put in trouble
98 'years has opened doors for me to use
Now I confess that it was love at first sight
warm rain melted ice cream, when I sat on the stairs
Your poem flowed like pairs of sect and began to love you
it had to be, now I understand everything when you dream with me and you're so close,

ref; wants to move you, I want you to touch, kiss, I want you to have forever, you want to take care of, I want you still rely on me, I want to be your friend, wants you to love me until the end whether it requires too much?

2. Shine rings and the morning sunshine in our house
your voice that repeats, that do not you give me no one makes me ready for the chain of events, the good and the bad that the future will show
most remain in the soul, the other time it freezes and those that will remain our calendar and we will get back always even when we are old, with tears in his eyes but with a smile on your face

ref; wants to move you, I want you to touch, kiss, I want you to have forever, you want to take care of, I want you still rely on me, I want to be your friend, wants you to love me until the end whether it requires too much?


Obejrzano 6795 razy.
Kategoria: Hip Hop

Artysta: Stok
  Inne Stok:
  • Stok - Przeznaczenie
   Nigdy wcześniej o miłości pojęcia nie miałam,
   wszystko się zmieniło gdy Ciebie poznałam.
   Towarzyszyły temu zabawne okoliczności,
  • Stok - Spóźniona Walentynka
   1. Każdy powinien mieć szansę podejść do życia z dystansem. Ciągle przez życie. Zawsze do końca. Oświetlany promieniami, obrzucany pytaniami, nieracjonalnymi pretensjami. On i ona musi trudności pokonać. Wyślę walentynkę, choćby była spóźniona. Która nasycona czułymi słowami, wiesz , że Cię kocham, że jesteś piękna, że zawsze dla mnie będziesz najpiękniejsza. Choć prawie Cię nie znam podasz rękę, pójdziemy, przyznam. Tam, gdzie nie szukasz natłoku życia. W ludzi tłumie widzę w Tobie kogoś, kto zrozumie, poda rękę i podejmie walkę razem ze mną z rzeczywistością, która stała się codzienną. W tym świecie pełnym możliwości, w którym ja i Ty w miłości nie zważamy na przeciwności losu. Wychodzimy na przeciw rozgłosu. Na przekór wszystkim, nawet wszystkim naszym bliskim. Niech zobaczą nasze łzy. Niech zobaczą razem ja i Ty przed siebie. Niech zobacza, że ja pocieszam Ciebie, a Ty pocieszasz mnie i siedzisz blisko. Ludzie biorą to za widowisko. W moich oczach wystawiają się na pośmiewisko. Ale no co tam.. dla mnie jesteś cenniejsza jesteś od najszczerszego złota, które szczersze być nie może niż Twoje serce. A my wiemy to oboje jeszcze pokonamy razem życia trudności i znoje.
   Ref). : Ludzie o smutnej minie. Każdy mieć szansę powinien.Co przyniesie nowy dzień, który powinien Ci przynieść szczęście w miłości czy może znów kolejne rozczarowanie ?
   2. Kolejne rozczarowanie . Nie, tego już zbyt wiele. Mam już dość wszystkich gorzkich słów, wlanych łez, nie przespanych nocy. A to wszystko przez kobiety. Bo one są moim napędowym motorem. Może w porę się zorientujesz, co naprawdę czuję. Ja tu rymuję właśnie w Twoją stronę. Tą spóźnioną walentynkę kieruję trochę nietypową, ale jakże oryginalną. W każdą chodną noc, kiedy Ty z miną marną, bardzo poprawić Ci humor. To właśnie ta piosenka. Nie w głowie mi żadna inna panienka. Tylko Ty. Ty i te wszystkie wizje. Gdy zamykam oczy widzę Twoją twarz. Twój uśmiech, który promieniuje jak słońce w zenicie. Ten przebłysk w oczach, to odbicie. Urzeczywistnienie moich marzeń, tyle wrażeń, tyle nie potrzebnych zdarzeń. A ja w dalszym ciągu pragnę tylko Ciebie. Czekam na Twą miłość, tylko otwórz swe serce, a zobaczysz, będzie jak w niebie. Właśnie z Tobą chcę przejść przez życie, właśnie z Tobą chcę budzić się o świcie, właśnie z Tobą chcę kroczyć jedną drogą, właśnie z Tobą chcę osiągnąć to, czego inni nie mogą.
  • Stok - Warto Żyć
   O Tobie śnię sobie
   Tak w każdą noc sobie
   Już prawie w dzień!
  • Stok - Wszystko Kim Dla Mnie Jestes
   Wszystko, kim jesteś dla mnie
   Jesteś wszystkim, co mam
   Co jest najcenniejsze,
  • Stok - Wyznanie
   Je ne vous oublie pas
   si tu as ete avec moi
   tout le temps. Oui. je voudrais
  • Stok - Tylko Ty Kochanie
   Pamiętam jak dziś 24.11, ta data w moim sercu
   przenigdy nie zaśnie.
   Rozmawiając z Tobą myślałem że to sen, teraz
  • Stok - Od kiedy Cię Poznałem
   Od kiedy Cię poznałem wszystko wkoło się zmieniło, zapamiętaj moje słowa, te słowa z serca płyną. Kiedy jesteś bardzo blisko i gdy ja jestem przy Tobie, wtedy czuję, że mam wszystko. W myślach uświadamiam sobie nic na świecie tak nie daje memu sercu ukojenia oprócz Ciebie me kochanie, nic nie mam do stracenia. Potrzebuję Twego cienia tak, jak kwiat promieni słońca, od początku chcę być z Tobą aż do świata końca. Dniami i nocami me serce dla Ciebie bije, w którym jesteś tylko Ty i Twoje imię. Aby z Tobą być przez chwilę oddałbym wszystko co mam. Nigdy nie zostawię Cię, nie chcę być już sam. Smak mojego szczęścia w Twoich ramionach poznałem, pamiętam nasze wspólne chwile, nie zapomniałem. Nasz pierwszy pocałunek, gdy pierwszy raz Cię spotkałem... Ja dopiero teraz wiem na pewno wtedy nie wiedziałem, że jesteś tą jedyną, którą poszukiwałem. Nigdy nie opuszczę Cię, obiecuję moja mała. W Tobie widzę życia sens, chcę byś wiedziała to, ile dla mnie znaczysz i co ja do Ciebie czuję. Naprawdę Cię kocham za to, że jesteś dziękuję... (naprawdę Cię kocham, uwierz...)
   [Refren]
   Każdy z Tobą moment piękny, każdy piękny z Tobą dzień. Już na zawsze być przy Tobie, będę wierny jak Twój cień. Teraz wiem czym jest miłość i nieważne co się stanie, w mym sercu na zawsze będziesz tylko Ty kochanie. Miłość to oddanie, a więc oddałem się Tobie, zrobię wszystko to, co zechcesz, nawet skoczę w ogień.
  • Stok - Brakuje Mi Ciebie
   Jedna chwila z Tobą taka miła odmieniła moje życie,
   Chwile piękne są na szczycie,
   Z Tobą całkiem inne życie.